Gizlilik Politikası:

Bu web sitesi Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. tarafından yönetilir. Bayhan Bilişim ve Arge Hizmetleri Ltd.Şti. gizliliğinize saygı duyma ve gizliliğinizi koruma taahhüdünü verir. Bu gizlilik politikası, bilgilerinize göstereceğimiz özeni kanıtlamak için hazırlanmıştır.

Gizlilik:

Gizliliğinize ve bize verdiğiniz kişisel bilgilerinize her zaman saygı duyacağız. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir servisi kullanırken sizden talep ettiğimiz bilgileri saklayacağız.

Bilgilerinizin kullanımı:

Bu politika Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. (topluca “biz” olarak anılacaktır) kişisel bilgilerinizi nasıl kullanmayı planladığını açıklar. Örneğin çocuklarla ilgili veriler konusunda olduğu gibi bu planlamada bir değişiklik olursa, veri toplama sırasında bunu açıklığa kavuşturacağız.

Broşür istemek gibi bizden sizinle irtibata geçmemizi isterseniz, talebinizi yerine getirmek için bize sunduğunuz kişisel bilgilerinizi kullanacağız. Bu amaçla bilgilerinizi Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. bilgilerinizi bu talepleri yerine getirebilmek için sizlerle paylaşabiliriz. Bu web sitesinin kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz tüm sayfalarında bize, verilerinizi daha fazla kullandırmama konusunda talimat verebilirsiniz. Ayrıca biz, sizinle e-posta, SMS ve/veya faks yollarından biriyle iletişime geçmesini belirleyebilirsiniz.

Verilerinizi daha fazla kullandırmama konusunda talimat vermemişseniz; biz, Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. belirli bir süreliğine bilgilerinizi tutabilir ve verileri kendi dâhili araştırmalarımız, diğer ürünlerimiz ve servislerimiz (finansal ürünler gibi) hakkında sizi gelecekte bilgilendirmek, ilgilenebileceğiniz özel teklifler konusunda sizi haberdar etmek ve müşteri servisimizi iyileştirmek için hakkımızda ne düşündüğünüzü sormak için kullanabilir.

İzniniz doğrultusunda sizinle e-posta, SMS ya da faks yoluyla irtibata geçeceğiz. Bu amaçlarla, kişisel bilgileriniz Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. aktarılabilir ve bu firmada işlenebilir. Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., detaylarınızı zorunlu durumlar (üretim güvenliği sorunları ya da finansal düzenlemelerle ilgili olarak) ya da sahteciliği saptama ve önleme durumları hariç üçüncü kişi ve kurumlara vermeyecektir.

Sizinle ilgili kredi kararlarını vermemize yardımcı olmak, sahteciliği önlemek, kimliğinizi kontrol etmek ve para aklamayı önlemek için dosyanızda kredi aramalarını kaydedecek kredi referans acentalarındaki dosyalarda araştırmalar yapabiliriz. Hesabınızı nasıl yönettiğiniz ile ilgili detayları da bu acentalara verebiliriz. Sahteciliği önleme, para aklamayı önleme ve ara borçlunun takibi için bilgiler sizinle ve finansal olarak ilişkide olduğunuz insanlarla ilgili kredi kararları vermek için diğer kredi vericiler tarafından kullanılacaktır.

İzniniz:

Güvenli Yaşam İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. bilgilerinizi göndererek, bilgilerinizin bu politikada belirtilen şekilde kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Gizlilik politikamızı değiştirirsek bu sayfadan size değişiklikleri duyuracağız. Böylece topladığımız bilgilerden ve bu bilgileri nasıl kullandığımızdan her zaman haberdar olabilirsiniz. Servisin devamlı kullanımı bu tarz değişikliklerle hemfikir olacağınızı belirtir. Başka bir kişiyle ilgili bize bilgi verirseniz, o kişinin size onun adına hareket edebileceğinize izin verdiğini ve onun adına kişisel verilerinin bu politikaya göre işleneceğine izin verdiğinizi doğrulamış olursunuz.

İtiraz hakkı:

Sizinle ilgili tuttuğumuz bilgilerdeki yetersizlikleri düzeltme ya da bize verdiğiniz kullanım hakları ile fikrinizi değiştirme hakkınıza sahipsiniz. Bayhan Bilişim ve Arge Hizmetleri Ltd.Şti. adresinden bize yazın. Sistemlerimizde bulunan sizinle ilgili tuttuğumuz bilgilerin bir kopyasını isteme hakkına sahipsiniz. İdari masrafları karşılamak üzere bunun için sizden cüzi bir miktar talep edebiliriz.