HAKKIMIZDA

cropped-178129.jpg

BİZ KİMİZ

ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi Anti Riot Koruyucu ürünler ve Taşıma çantaları tasarlayan, üreten ve alanında dünya liderleri arasında kabul edilen saygın firmadır. Ürünleri, farklı ülkelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 yetkin ve dinamik kadrosu ile tasarımdan ürün desteğine kadar, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca, yenilikçi çözümler sunmaktadır.

1990’da üretimine başladığı ürünlerini, kullanıcı ihtiyaçları çerçevesinde sürekli güncel tutmayı başardığı gibi modern çağın ihtiyaçlarını karşılayacak, yeni nesil ürünler tasarlamayı ve üretmeyi de sürdürüyor.

mühendisliği kullanıcının her talebini, ayrı bir proje olarak ele alıyor. Kullanıcının özel ihtiyaçlarını dinliyor ve her kullanıcıya, ihtiyacını tam olarak karşılayan özel çözümler oluşturuyor.

Vizyon,

Ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliği ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen, alanında lider firma olmaktır.

 

Misyon,

Havacılık ve Savunma Sanayine yönelik  tüm müşterilerimizin gerek duyduğu ihtiyaçlarını; geleceği şekillendirecek düzeyde sürekli iyileştirerek kaliteli, eğitimli personel ile zamanında ve maliyet etkin olarak karşılamaktır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, iş birliği.

Kalite Politikamız,

Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız;

 

 • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek ve müşteri beklentilerini aşan bir üretim gerçekleştirmek
 • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek
 • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak
 • Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak
 • Politkamız doğrultusunda çalışnalarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamını sağlamak ve bunu teknoloji ile destekleyerek bir aile olmak
 • Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak
 • Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak 
 • Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak.
 • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek.
 • Uygulanabilir şartları yerine getirmek ve çalışan ile tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak
 • Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak için yönetim olarak “uygulanabilir şartları yerine getirmeyi ve Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini” sağlamayı taahhüt ederiz.

Partner Firmamız:  www.zebragrup.com

FABRİKAMIZDAN

Turkish TR English EN French FR Russian RU Spanish ES Arabic AR