GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

photo-privacy

Gizlilik Politikası:

Bu web sitesi Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından yönetilir. Bu gizlilik politikası, bilgilerinize göstereceğimiz özeni kanıtlamak için hazırlanmıştır.

Gizlilik:

Gizliliğinize ve bize verdiğiniz kişisel bilgilerinize her zaman saygı duyacağız. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir servisi kullanırken sizden talep ettiğimiz bilgileri saklayacağız.

Bilgilerinizin kullanımı:

Bu politika Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. (topluca “biz” olarak anılacaktır) kişisel bilgilerinizi nasıl kullanmayı planladığını açıklar. Örneğin çocuklarla ilgili veriler konusunda olduğu gibi bu planlamada bir değişiklik olursa, veri toplama sırasında bunu açıklığa kavuşturacağız.

Broşür istemek gibi bizden sizinle irtibata geçmemizi isterseniz, talebinizi yerine getirmek için bize sunduğunuz kişisel bilgilerinizi kullanacağız. Bu amaçla bilgilerinizi Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. bilgilerinizi bu talepleri yerine getirebilmek için sizlerle paylaşabiliriz. Bu web sitesinin kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz tüm sayfalarında bize, verilerinizi daha fazla kullandırmama konusunda talimat verebilirsiniz. Ayrıca biz, sizinle e-posta, SMS ve/veya faks yollarından biriyle iletişime geçmesini belirleyebilirsiniz.

Verilerinizi daha fazla kullandırmama konusunda talimat vermemişseniz; biz, Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. belirli bir süreliğine bilgilerinizi tutabilir ve verileri kendi dâhili araştırmalarımız, diğer ürünlerimiz ve servislerimiz (finansal ürünler gibi) hakkında sizi gelecekte bilgilendirmek, ilgilenebileceğiniz özel teklifler konusunda sizi haberdar etmek ve müşteri servisimizi iyileştirmek için hakkımızda ne düşündüğünüzü sormak için kullanabilir.

İzniniz doğrultusunda sizinle e-posta, SMS ya da faks yoluyla irtibata geçeceğiz. Bu amaçlarla, kişisel bilgileriniz Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. aktarılabilir ve bu firmada işlenebilir. Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti., detaylarınızı zorunlu durumlar (üretim güvenliği sorunları ya da finansal düzenlemelerle ilgili olarak) ya da sahteciliği saptama ve önleme durumları hariç üçüncü kişi ve kurumlara vermeyecektir.

Sizinle ilgili kredi kararlarını vermemize yardımcı olmak, sahteciliği önlemek, kimliğinizi kontrol etmek ve para aklamayı önlemek için dosyanızda kredi aramalarını kaydedecek kredi referans acentalarındaki dosyalarda araştırmalar yapabiliriz. Hesabınızı nasıl yönettiğiniz ile ilgili detayları da bu acentalara verebiliriz. Sahteciliği önleme, para aklamayı önleme ve ara borçlunun takibi için bilgiler sizinle ve finansal olarak ilişkide olduğunuz insanlarla ilgili kredi kararları vermek için diğer kredi vericiler tarafından kullanılacaktır.

İzniniz:

Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. bilgilerinizi göndererek, bilgilerinizin bu politikada belirtilen şekilde kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Gizlilik politikamızı değiştirirsek bu sayfadan size değişiklikleri duyuracağız. Böylece topladığımız bilgilerden ve bu bilgileri nasıl kullandığımızdan her zaman haberdar olabilirsiniz. Servisin devamlı kullanımı bu tarz değişikliklerle hemfikir olacağınızı belirtir. Başka bir kişiyle ilgili bize bilgi verirseniz, o kişinin size onun adına hareket edebileceğinize izin verdiğini ve onun adına kişisel verilerinin bu politikaya göre işleneceğine izin verdiğinizi doğrulamış olursunuz.

Bir arkadaşa ilet:

“Bir arkadaşa ilet” özelliğini kullanırsanız Güvenli Yaşam Savunma Havacılık San. ve Tic.Ltd.Şti. isminizi ve e-posta adresinizi, e-posta göndereceğiniz arkadaşa iletir.

İtiraz hakkı:

Sizinle ilgili tuttuğumuz bilgilerdeki yetersizlikleri düzeltme ya da bize verdiğiniz kullanım hakları ile fikrinizi değiştirme hakkınıza sahipsiniz. Sistemlerimizde bulunan sizinle ilgili tuttuğumuz bilgilerin bir kopyasını isteme hakkına sahipsiniz. İdari masrafları karşılamak üzere bunun için sizden cüzi bir miktar talep edebiliriz.

Detaylarınızın güncellenmesi:

Bize sunduğunuz bilgilerde bir değişiklik olursa, örneğin e-posta adresiniz, isminiz ya da ödeme detaylarınız değişmişse ya da kaydınızı iptal etmek istiyorsanız lütfen doğru detayları bize yazarak bildiriniz.

Çocuklar:

Web sitesine, çocukların oynayabileceği çevrim içi oyunlar ekleyebiliriz. Ebeveynler çocuklarının çevrim içi aktivitelerini gözlemeli ve çocuk dostu çevrim içi ortamların sağlanmasına yardımcı olmak için çevrim içi servislerden ve yazılım üreticilerinden ebeveyn kontrol araçlarını kullanmalıdır. Bu araçlar ayrıca çocukların çevrim içi olarak isimlerini, adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini ebeveyn izni olmadan dağıtmalarını önleyebilir.

Güvenlik:

Kişisel bilgilerinizin ve seçtiğiniz şekilde kullanımlarının güvenliğini kati bir şekilde sağlar. Bize sağladığınız bilgilerin gizliliği ve yeterliliğini korumak için mevcut sektör standardındaki teknolojileri kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi korumak için sektör standardı SSL 128 bit şifrelemeli “güvenli sunucular” kullanıyoruz. Ancak internet ortamının güvensiz olabileceğini biliyor ve bu nedenle bize gönderdiğiniz bilgilerin yetkisiz üçüncü kişiler tarafından müdahaleye uğramamasını garanti edemiyoruz.

Tanımlama bilgileri (Cookieler):

Size sağladığımız hizmetin seviyesini arttırmak üzere tanımlama bilgilerini (cookies) kullanıyoruz. Tanımlama bilgisi sadece sizin olan ve bilgisayarınızın sabit sürücüsünde kayıtlı bir kimlik kartıdır. Tanımlama bilgisi sadece bilgisayarınıza bunu kaydeden sunucu tarafından okunabilir. Tanımlama bilgileri ziyaret ettiğiniz sitenin alanlarını ve onları görüntüleme süresini kaydeder. Tanımlama bilgileri kullanılarak web sitemizin nasıl kullanıldığını görebiliyoruz. Bu da web sitemizin en popüler alanlarını tanımlamamızı ve buralara daha kolay erişmenizi sağlayacaktır. Müşterilerimiz için hangi bilgilerin daha çok önemli, hangilerinin daha az önemli olduğunu öğrenebildiğimizden daha verimli olmamızı sağlıyorlar. Tanımlama bilgileri doğrultusunda, kullanmadığınız web sayfalarını sitemizden çıkarabilir ve çabalarımızı ihtiyacınız olan bilgileri sunmak üzerine yoğunlaştırabiliriz.

Bir tanımlama bilgisi oluşturulduğunda bilgisayarınızın size bilgi vermesi, bir tanımlama bilgisi kaydedilirken uyarı alınması ya da tanımlama bilgilerini devre dışı bırakmanız mümkündür. Bunu yapmak için tarayıcı talimatlarını uygulamanız gerekecektir. Ancak tanımlama bilgilerini devre dışı bıraktığınızda bizim bazı kişiselleştirilmiş servisleri size sunmamızın engellenmiş olacağını ve sitenin bazı sayfalarına erişemeyeceğinizi bilmelisiniz. Tanımlama bilgilerinin nasıl devre dışı bırakılacağı ile ilgili detaylar için İnteraktif Reklam Bürosu web sitesini (www.iab.net) ziyaret edin.

İzleme:

Talimatlarınızı doğru bir şekilde takip ettiğimizden emin olmak ve çalışanlarımızı eğiterek size sunduğumuz servislerin iyileştirilmesi için sizinle aramızdaki telefon görüşmelerini dinleyebilir ya da kayıt edebiliriz.